Články

Kalenář akcí

Na tomto mistrovství jsme se snažili potvrdit stoupající tendenci dospělého veslování a zkusit probudit naši juniorskou reprezentaci. Vzhledem k tomu, že tady mohli startovat nejlepší dorostenci, byli jsme zvědaví jak i tito se popasují s konkurencí.

Z juniorkých soutěží se podařilo dosáhnout nejlépe na druhé a třetí místo a to bohužel pouze ve společenstvích a to 

2.místo  

4x  JKY  HUDÁKOVÁ Kateřina (LSBR + SLAV + BOHM + BLES)

8+ JKY   FLEISSNEROVÁ Eliška, VIČÍKOVÁ Nikola korm. (PŘER + PŘER + SLAV + DĚČN + JHRD + PARD + BLES + MĚLN + BLES)

3. místa

2x  JKY  FLEISSNEROVÁ Eliška (BLES + JHRD)

8+ JŘI    KUPKA Matouš - ADAM Vojtěch - HURT František - HAVALA Matyáš - NEDVĚD Jakub - FISCHER Benedikt (K) ( ČVKP + DUKL + DUKL + BLES + BLES + BLES + BLES + BLES + BLES)

4x  JŘI   NESENSOHN Tomáš  (SLAV + BLES + OTRO + TŘEB) – dorostenecká posádka

V pár větách bych chtěl připomenout proběhlé MČR žactva a dorostu, protože ač relativně úzká veslařská rereprezentace klubu, tak musím konstatovat, že poměrně úspěšná.

Vše potřebné najdete v sekci ,,výsledky“ ale rád bych zmínil ty opravdu úspěšné. 

Mistrovské tituly získali tito reprezentanti:    HURáááááááááááááááááááá

1x žky.st.  PODRAZILOVÁ  Eliška

2x žky.st.  PODRAZILOVÁ  Eliška -  HEJDOVÁ  Adéla

1x dci       NESENSOHN  Tomáš

4x dci       NESENSOHN  Tomáš

V letošním roce jsme chtěli navázat na loňský úspěch žákyněk , což se podařilo a naše děvčata ve společenství s ČVK zvítězila. Za nás závodily PODRAZILOVÁ Eliška, HEJDOVÁ Bára, PODRAZILOVÁ Bára, HARTMANOVÁ Gabriela.

Starší žáci ­ čistá loď Blesku ­ bojovali až do cíle ve velmi pěkném závodě, bohužel skončili třetí. Nicméně jim patří velká pochvala za předvedený výkon.

 

Dorostenky, posílené a jedno děvče ze Smíchova a jedno z Mělníka, v hlavním závodě zle dotíraly na vedoucí favorizovanou lodˇ složenou s reprezentantek převážně z Olomouce a zůstaly druhé o chloupek, když se jim podařilo porazit dalšího favorita ­ osmu Boletic, posílenou o Rakouské veslařky.

I Regata BLESKU dopadla pro Blesk velmi úspěšně, medailí bylo nepočítaně díky vám :-)

Skif: PODRAZILOVÁ Eliška; JIRÁSKOVÁ Mariana; STAROSTOVÁ Ema; NESENSOHN Thomas; NOVOTNÁ Karolína

Dvojskif: KAŇA Roman, KYNCL Jakub; PODRAZILOVÁ Eliška, HEJDOVÁ Adéla; NESENSOHN Thomas (společenství)

Párovka: LORENC Matouš, HUDEČEK Jan, KLIMOVIČ Vojtěch, MĚKOTA Filip - STAROSTOVÁ E., NOVOTNÁ K., HEJDOVÁ B., NEDVĚDOVÁ T. - FILUSZTKOVÁ Aneta, ŠTĚPÁNKOVÁ Kristýna, NOVOTNÝ Jan, ADAM Vojtěch - NESENSOHN Thomas, METLICKÁ Zuzana, BUSINSKÁ Tereza (společenství) 

Noncox: BUSINSKÁ Tereza, SKÁLOVÁ Linda, METLICKÁ Zuzana, PRÝMKOVÁ Markéta

více zde

několik fotek zde

Regata byla pro Blesk úspěšná, získali jsme spoustu medailí.

Skif: Stanislav BAŠTECKÝ, Jan KVAPIL, Eliška PODRAZILOVÁ, Gabriela HARTMANOVÁ, Adéla HEJDOVÁ, Bára PODRAZILOVÁ, Ema STAROSTOVÁ, Angelika KOMATSELI, Zuzana METLICKÁ 

Dvojskif: Angelika KOMATSELI - Beáta VÍTOVSKÁ, Gabriela HARTMANOVÁ - Adéla HEJDOVÁ, Eliška PODRAZILOVÁ - Barbora PODRAZILOVÁ, Jakub KYNCL -  Roman KAŇA, Sára MEUEROVÁ - Tereza PAROULKOVÁ, Thomas NESENSOHN (společenství)

Párovka: Roman KAŇA, Jakub KYNCL, Jakub EBERT, Jan KVAPIL, Natália KRUCKÁ

Noncox: Kristýna SKLENÁŘOVÁ, Lucie JIŘINSKÁ, Kateřina KUČEROVÁ, Johana KUPKOVÁ - Angelika KOMATSELI, Beáta VÍTOVSKÁ, Tereza BUSINSKÁ, Linda SKÁLOVÁ - Thomas NESENSOHN (společenství)

více zde

pár fotek zde

Strana 14 z 15