Články

30.3.2019 MEMORIÁL MIROSLAVA ŠEDY
6.4.2019 MISTROVSTVÍ ČR NA DLOUHÉ DRÁZE
13.-14.4.2019 RENNERŮV MEMORIÁL
20.4.2019 JARNÍ ZÁVODY MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH A PŘEBOR OKRESU BRNO
19.-21.4 2019 KONTROLNÍ ZÁVOD ČVS
28.-28.4.2019 REGATA BOHEMIANS PRAHA
4.-5.5.2019 JARNÍ REGATA NERATOVICE
8.5.2019 MÁJOVÉ SPRINTY MĚSTA PARDUBIC
11.-12.5.2019 ÚSTECKÁ ZATÁČKA
18.-19.5.2019 MEZINÁRODNÍ REGATA MLÁDEŽE BRNO
25.-26.5.2019 VESLAŘSKÁ REGATA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ HODONÍN
25.-26.5.2019 VESLAŘSKÁ REGATA MEMORIÁL JIŘÍHO VEJLUPKA PŘEBOR OKRESU NYMBURK
1.-2. 6.2019 MISTROVSTVÍ OBLASTI L A B E
1.-2. 6.2019 MISTROVSTVÍ OBLASTI M O R A V A
1.-2. 6.2019 MISTROVSTVÍ OBLASTI V L T A V A
7.6.2019 UNIVERZITNÍ OSMY
8.- 9.6.2019 PRIMÁTORSKÉ OSMIVESLICE
21.-23. 6.2019 MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA
28.- 30.6.2019 MČR DOROSTU, JUNIORŮ, U23 A SENIORŮ
4.7.2019 HRADIŠŤSKÝ SPRINT
13.- 14.7.2019 MISTROVSTVÍ ČR MASTERS S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ
17.8.2019 CHALUPA CUP – JINDŘICHŮV HRADEC
24.-25. 8.2019 TŘEBOŇSKÁ REGATA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ
31.-1. 9.2019 SLOVÁCKÁ REGATA BŘECLAV
31.-1. 9.2019 LITOMĚŘICKÁ REGATA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ
7.9.2019 ROUDNICKÉ SPRINTY – Memoriál Františka VRBY
7.-8. 9.2019 POLABSKÝ POHÁR - Brandýs
20.9.2019 MISTROVSTVÍ ČR VE SPRINTU
21.-22. 9.2019 MISTROVSTVÍ ČR 2019 DRUŽSTEV A FINÁLE POHÁRU ČR 2015 VE VESLOVÁNÍ
28.9.2019 OTROKOVICKÉ SPRINTY
28.9.2019 POHÁR KLUBU VESLAŘŮ MĚLNICKÝCH 1881 PŘEBOR OKRESU MĚLNÍK
28.9.2019 ČIKO CUP (Slapy)
27.-28.9.2019 OSMY BRNO
5.10.2019 HRADIŠŤSKÝ ŠESTIKILÁK
7.10.2019 VESLAŘSKÉ PONDĚLÍ
19.10.2019 DISTANČNÍ ZÁVOD VE SKIFU O CENU J. ONDRÁKA A VE ČTYŘCE O CENU M. SUCHOPÁRA
2.11.2019 HEAD OF PRAGUE

Kalenář akcí

BaselHead 2018

Letošní tradiční distančák na osmách ve švýcarském Baselu, byl mimořádně úspěšný pro bleskáče. Eliška Podrazilová, Nikola Kropáčková, Veronika Skružná, Nikola Vičíková, Barbora Podrazilová vyhrály osmu juniorek. Viktor Wallisch seděl ve vítězné osmě juniorů a Jakub Kyncl získal společně s ČVK stříbro. Díky všem za skvělou reprezentaci. 

Výsledky zde