3.9.2017 ROUDNICKÉ SPRINTY – Memoriál Františka VRBY
10.-11. 9.2017 POLABSKÝ POHÁR - Brandýs
17.9.2017 SMÍCHOVSKÁ VESLAŘSKÁ REGATA S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ
22.9.2017 MISTROVSTVÍ ČR VE SPRINTU 2017
23.-24. 9.2017 MISTROVSTVÍ ČR 2017 DRUŽSTEV A FINÁLE POHÁRU ČR 2015 VE VESLOVÁNÍ
30.9.2017 OTROKOVICKÉ SPRINTY
30.9.2017 POHÁR KLUBU VESLAŘŮ MĚLNICKÝCH 1881 PŘEBOR OKRESU MĚLNÍK
30.9.2017 ČIKO CUP (Slapy)
29.-30.9.2017 OSMY BRNO
7.10.2017 HRADIŠŤSKÝ ŠESTIKILÁK
11.10.2017 ZÁVĚREČNÁ VESLAŘSKÁ STŘEDA
14.10.2017 DISTANČNÍ ZÁVOD VE SKIFU O CENU J. ONDRÁKA A VE ČTYŘCE O CENU M. SUCHOPÁRA
28.10.2017 HEAD OF PRAGUE
Kalenář akcí

PRIMÁTORKY 2017

V letošním roce jsme poslali do boje kompletní klubové osmy žákovských kategorií a to jak mladší tak starší žačky a žáky, kteří se odměnily SUPER výkonem - žačky starší strhly VÍTĚZSTVÍ na svou stranu a žáci starší skončili třetí v setinových rozdílech, ale jako první čistá klubová posádka.

Vítězná posádka děvčat: NOVOTNÁ Karolína - HEJDOVÁ Bára - STAROSTOVÁ Ema - ŠTÁCHOVÁ Simona - JONÁŠOVÁ Diana- NEDVĚDOVÁ Tereza - BUDILOVÁ Nikola - LEJČKOVÁ Agáta - VIČÍKOVÁ Nikola (c)

- TĚMTO NAŠIM TALENTŮM GRATULUJEME A JEN TAK DÁL -

V dalších kategoriích jsme tak úspěšní nebyli. Naše dorostenky ve společenství s děvčaty z Hamru neprojely správnou bojku a byly diskvalifikovány, ač patřily k největším favoritkám. Dorostencům se nepodařilo zopakovat tréninkové výkony a ve finále skončily čtvrtí. Musíme sportovně přiznat, že favorizované osmy dorostenců potvrdily svoji nadvládu. Našim úkolem bylo jim to trošku znepříjemnit, což se ne úplně podařilo. Nicméně čtvrté místo je v současné době asi odpovídající naší kvalitě.

V elitní kategorii žen a mužů jsme měli také zastoupení. Z našeho pohledu dopadly velice dobře naše juniorky, které v elitní soutěži žen skončily těsně na třetím místě a společně s lodí Bohemians potrápily favorizovanou loď Slavie. V mužské kategorii jsme měli zastoupení jak ve skulerském závodě, kde se Aleš Palko neprosadil mezi nejlepších deset, tak v hlavním závodě osem. Ten znovu ukázal, jak je veslování těžký sport, který se na amatérské úrovni dělá velice těžce a předposlední místo je toho důkazem. Bohužel byli soupeři lépe připraveni.

Všem, kteří věnovali čas a námahu k prezentaci oddílových barev, chceme poděkovat a popřát hodně štěstí v dalších individuálních soutěžích - za týden na přeboru Vltavy, reprezentantům na kontrolních závodech a hlavně všem na jejich mistrovstvích ČR.